تهران، خ مطهری، خ کوه نور، خیابان هفتم، برج آژند، طبقه نهم، واحد 93
شنبه تا چهارشنبه : 17:00 - 8:30 /پنج شنبه:13:30-8:30
021-54984000
021-88763078
INFO@SSHLINE.COM

درباره ما

درباره خط کرانه دریایی

(درباره ما)کشتیرانی خط کرانه دریایی به همراه گروه های عملیاتی با تجربه و کارشناسان مجرب، افتخار دارد خدمات مطلوب حمل را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. خط کرانه دریایی با اتکا به تجربه 20 ساله در امــور کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی و با شعار همیشگی "کیفیت خدمات، کار گروهی و امانتداری" شروع به فعالیت نموده است. در طول مدت فعالیت، حفظ منافع مشتریان و شرکای تجاری به جد در سرلوحه کلیه امور این شرکت قرار داشته است. ما اینجا هستیم.

فعالیت اصلی خط کرانه دریایی ارتباط با خطوط کانتینری مطرح در سطح جهان می باشد. با این وجود به دلیل سیاست های کلی توسعه ای شرکت و همچنین بنا بر تقاضای مشتریان، فعالیتهای دیگری در زمینه حمل و نقل (زمینی و هوایی) را به سرفصل خدمات خود اضافه نموده است. خط کرانه دریایی با افتخار و اطمینان سرویس های چارترینگ، حمل پروژه ایی، فورواردری، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی را عهده دار می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران، شعبه آن در بندر عباس و دفاتر نمایندگی در تمامی شهرها و نقاط مرزی کشور دایر می باشد.

اهداف و دیدگاه ها

والاترین هدف خط کرانه دریایی جلب رضایت مشتریان، شرکای تجاری و نمایندگیهای خود در سراسر دنیا می باشد و این امر بر اساس اصول ذیل محقق گردیده است:

  • ارایه خدمات با سطح کیفی بالا
  • ارتباطی سازنده با سازمان های مرتبط در بنادر و گمرکات.
  • به کارگیری جدیدترین فن آوری
  • تداوم و گسترش فرصت های کسب و کار از طریق مشتریان، نمایندگان و شرکای تجاری خویش.

با توجه به توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف ایران و همچنین بالا رفتن ظرفیت تولید داخلی، سیاست خط کرانه دریایی بر مبنای گسترش روابط با واردکنندگان و صادرکنندگان قرار گرفته تا با اتکا به کادر مجرب و نیروهای متخصص این شرکت، انواع خدمات تخصصی دریایی و بندری، زمینی و هوایی در تمامی بنادر و گمرکات ایران ارائه شود